oferta

Okna PCV

Jakie parametry powinny charakteryzować dobre okna PVC? Choć to pytanie stawia sobie pewnie każdy potencjalny nabywca, odpowiedź nie jest już tak oczywista. Poza właściwościami termoizolacyjnymi czy akustycznymi nowoczesne okna plastikowe wyróżnia ich funkcjonalność, wytrzymałość oraz niebanalna estetyka. Obecnie produkowana stolarka okienna PVC zapewnia wysoki komfort termiczny w pomieszczeniu oraz chroni jego użytkowników przed uciążliwym hałasem z zewnątrz – bez względu na to czy budynek znajduje się w centrum miasta, czy na jego obrzeżach. Co więcej parametry techniczne często idą w parze z modnymi i pożądanymi przez inwestorów wielkogabarytowymi przeszkleniami. Nowoczesne okna PVC zostały zaprojektowane m.in. z myślą o dobrze doświetlonych przestrzeniach. Ograniczenie szerokości plastikowej ramy okiennej do minimum pozwala zwiększyć powierzchnię zastosowanego pakietu szybowego co sprawia, że do pomieszczenia dostaje się dużo więcej światła słonecznego. Takie rozwiązania doskonale sprawdzą się zarówno w zabudowie jednorodzinnej, jak i budownictwie komercyjnym.Okna Wrocław

Aluplast Ideal 4000

Serie profili IDEAL 4000 łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o głębokości 70-85 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach.

InformacjeOkna Wrocław

Aluplast Ideal 8000

System Ideal 8000 to młodszy i doskonalszy brat systemu Ideal 4000. Przemyślana konstrukcja i geometria profili, w połączeniu z dostępnymi technologiami zapewniają doskonałą statykę, długookresowe zachowanie funkcji okna.

Wycena całościowaOkna Wrocław

Gealan 8000

System profili okien pcv Gealan S 8000 IQ to unikatowy produkt o szerokości 83 mm. Dzięki 6-komorowej budowie posiada bardzo dobre właściwości termoizolacyjne i ochronę przed hałasem. Pozwala to na zmniejszenie kosztów ogrzewania.

Przejdź do zakupuOkna Wrocław

Gealan 9000

Starannie zaprojektowane detale konstrukcyjne Kombisystemu S 9000 pozwoliły osiągnąć rewelacyjny współczynnik izolacji cieplnej na poziomie równym Uw = 0,96 W/m2K. Sześciokomorowa budowa ramy i skrzydła gwarantuje wysoką izolację cieplną i akustyczną.

Przejdź do kontaktuOkna Wrocław

Investline Rehau Synego


Poproś o wycenęOkna Wrocław

Rehau Smartline

System Smartline to rozwiązanie, które pozwala cieszyć się najważniejszymi korzyściami zarówno podczas remontów, jak i budowy nowych domów. Smartline to idealne rozwiązanie dla osób szukających równowagi między ceną a jakością, które chcą mieć pewność, że inwestują w trwałe i solidne rozwiązania, spełniające ich oczekiwania.

Więcej informacjiOkna Wrocław

Rehau HST


Skontaktuj sieOkna Wrocław

P-Line Rehau Synego


WybieramOkna Wrocław

Streamline SL 76


Przejdź dalejOkna Wrocław

Bluevolution 82


Przejdź do kontaktuOkna Wrocław

Bluevolution 92


Dowiedz się więcejOkna Aluminiowe Wrocław

Veka Softline


Kontakt

Masz pytania – skontaktuj się

Napisz lub

zadzwoń